V oblasti designu kuchyní se stále objevují nové trendy a inovace, které přinášejí do našich domovů nejen krásu, ale i funkčnost a neotřelost. Jedním z klíčových prvků, kterým se letos věnujeme, jsou profilovaná dvířka, známá také jako cannetovaná dvířka. Tyto dvířka představují spojení elegance, originality a praktičnosti, což je ideální kombinace pro moderní kuchyně na míru.

Zdůrazněte svůj osobní styl

Profilovaná dvířka jsou charakterizována výraznými rytinami nebo vzory na povrchu, které přidávají kuchyni šarm a osobitost. Tyto detaily mohou být jemné a subtilní nebo výrazné a dramatické, v závislosti na tom, jaký styl chcete do své kuchyně vnést. Profilovaná dvířka jsou skvělým způsobem, jak vyjádřit svou kreativitu a individualitu prostřednictvím designu vaší kuchyně.

Různé typy povrchů pro profilovaná dvířka

Profilovaná dvířka jsou k dispozici v různých typech povrchů, z nichž každý má své vlastní charakteristiky a výhody.

Laminát:

Laminátová dvířka jsou cenově dostupná a odolná vůči poškrábání. Jsou ideální volbou pro ty, kdo hledají praktické a funkční řešení. V laminátových dvířkách není možné udělat velké prolisy, bez toho, aniž by byla dvířka skládána z několika kusů.

Melamin:

Melaminové povrchy jsou ještě odolnější vůči poškrábání a vlhkosti než laminát. Jsou ideální pro kuchyně, které jsou v intenzivním používání. Melamin má oproti laminátu velkou výhodu v tom, že je jeho povrchová úprava silnější a je tedy možné vytvořit zajímavá profilování. V naší nabídce kuchyní LUBE najdete hned dva zajímavé dřevodekory s cannetovanými dveřmi v melaminu, a to Caravella light a Caravella dark. Mimo dřevodekory naleznete také dva dekory ve světle a tmavě šedé barvě Rigatino Arena a Rigatino Laguna.