Pokročilé funkce pro vaření:

Představte si spotřebič, který vám může zjistit, kdy je jídlo hotové, a samostatně regulovat teplotu vaření tak, aby se všechny ingredience dokonale propojily. Bosch, Siemens a Gaggenau nabízejí řadu pokročilých funkcí, které umožňují přesné a profesionální vaření i nezkušeným kuchařům. Například funkce senzorového vaření monitoruje teplotu jídla a automaticky upravuje nastavení vaření, aby byly vždy zajištěny perfektní výsledky. Díky těmto funkcím si můžete být jisti, že vaše pokrmy budou vždy dokonale připravené.

Automatizované pečení:

Kdo by nechtěl mít možnost připravit chutné pečivo s minimálním úsilím? S kuchyňskými spotřebiči Bosch, Siemens a Gaggenau se pečení stává hračkou. Díky automatizovaným funkcím a programům na pečení můžete snadno připravit domácí chléb, buchty nebo koláče. Spotřebiče vám poskytnou přesné instrukce a automaticky nastaví optimální teplotu a čas pečení. Nové trouby mají navíc funkci, monitorování jídla při pečení tzv. Optibake, kdy senzor převzatý z auto motive odvětví Bosch, zjišťuje vlhkost vzduchu v troubě a podle toho dokáže poznat, kdy je vaše pečivo nebo třeba bábovka dokonale upečené.

Příprava pokrmů:

Kromě vaření a pečení vám kuchyňské spotřebiče Bosch, Siemens a Gaggenau nabízejí širokou škálu programů na přípravu různých druhů pokrmů. Bez ohledu na to, zda se jedná o grilování, dušení nebo dokonce vaření pod tlakem, tyto spotřebiče mají funkce, které vám umožní snadno a rychle připravit rozmanitá jídla. Například program na grilování vám umožní dosáhnout dokonalého způsobu grilování bez nutnosti stát venku u grilu. Díky přesnému nastavení teploty a času se vaše maso, ryby nebo zelenina upraví přesně podle vašich preferencí.